“Díky svému lékaři Alla nevěděla, že je těhotná, a když to zjistila, nemohla se dítěte zbavit. O mnoho let později se Alla rozhodla svému lékaři pomstít.

Alla radostně vyběhla z kliniky. Lékař potvrdil, že není těhotná. Alla teď dítě nepotřebovala, protože si budovala kariéru a studovala na univerzitě. Jenže o několik týdnů později se dívce udělalo špatně, dokonce omdlela ve třídě. Odvezli ji do nemocnice. Když se Alla probrala z bezvědomí, lékař se rozhodl, že jí udělá radost: -“Brzy se stanete matkou, jste těhotná. Alle spadla čelist. Okamžitě běžela k lékaři, který ji ujistil, že těhotná není. – “To je váš rukopis, vy jste tady napsala, že nejsem těhotná.

-Ano, no a co?” -Jde o to, že jsem ve fázi, kdy už je pozdě se dítěte zbavit. Zničil jsi mi život a já se ti pomstím! Alla začala na doktora křičet a házet věcmi po ordinaci, dokud ji ochranka nevyvedla z nemocnice. Alla musela porodit. Narodila se jí krásná holčička, jmenovala se Eva, ale Alla dítě nechtěla. O Evu se proto starala Allina matka. Alla sama vystudovala univerzitu s vyznamenáním a získala práci. Každý měsíc posílala matce na dítě velkou částku peněz. Alla byla úspěšná právnička.

Jednoho dne za ní přišla žena, která se chtěla rozvést se svým manželem a chtěla si vzít většinu jeho majetku. Alla v ženě okamžitě poznala lékařku, která si nevšimla jejího těhotenství. Alla se jí zeptala na podrobnosti, které by mohly ženu kompromitovat, a řekla o tom jejímu bývalému manželovi. Výsledkem bylo, že žena spor prohrála a bývalý manžel jí sebral veškerý majetek. – “Proč jsi to udělal, udělal jsi to schválně!” křičela žena: “Jednou jsi mi zničil život a teď se mstím za sebe a své panenství.

Related Posts