Yana se dozvěděla o manželově nevěře, ale rozhodla se to nedat najevo. Už věděla, jak dát tomu odpornému muži za vyučenou.

Yana se vrátila z práce dřív, šla tiše domů a slyšela, jak její manžel s někým telefonuje. Okamžitě bylo jasné, že jde o kohanskou ženu. Yana tiše poslouchala za zdí, jak se její manžel neznámé vyznává ze svých citů. Bylo to nejen děsivé, ale i bolestivé. A pak muž začal říkat, že si vezme peníze, které si šetřili, a že s tou ženou pojedou někam daleko na dovolenou. Yana nedělala scény. V hlavě měla dokonalý plán pomsty.

Yana s manželem spořili velkou sumu peněz přímo na spořicím účtu. Chtěli si koupit velkou daču, jak Yaně řekl její manžel. Ve skutečnosti šetřil pro někoho jiného. Yana však také hodně investovala. Vybrala všechny peníze z trezoru. Šťastný manžel okamžitě pozval svou přítelkyni do svého bytu. Strávili spolu nějaký čas a pak se muž vzpamatoval a zjistil, že na účtu nejsou žádné peníze. Okamžitě začal obviňovat ženu, protože o úsporách všechno věděla.

Hodně se hádali a v tu chvíli přišla do bytu Yana. Muž se jí vrhl k nohám, aby ji požádal o odpuštění. Žena rychle vyběhla z bytu. Muž jí začal vyprávět, že žena ukradla všechny peníze. Yana řekla, že podá žádost o rozvod. a tak se stalo, že v důsledku toho zůstal Yanin manžel bez kohan (který si peníze nevzal, protože ho podrazila Yana), bez manželky a bez peněz. a šťastná Yana sama odjela na dovolenou a utratila své poctivě vydělané peníze.

 

Related Posts