Nechal svou ženu jít k její kamarádce na narozeniny a on ji následoval. A co tam uviděl

Sasha je za Tanu vdaná už dva roky. Vyrůstají jim dvě krásné holčičky. Oba mají oblíbenou práci. Milují společné cestování. Všechno se zdálo být v pořádku, ale nedávno se něco pokazilo… Manželé se seznámili na konferenci. Saša byl na služební cestě, rychle spolu navázali vztah a po několika měsících ji požádal o ruku.

Tak se stalo, že zůstali žít tam, kde se poznali. Bylo to Tanyino rodné město, takže se nemusela přizpůsobovat. To samé se nedalo říct o Sašovi, protože v novém městě mu chyběli přátelé a známí. Jednou jeho žena manželovi řekla, že ji kamarádka pozvala na oslavu narozenin a že se vrátí pozdě. Sašovi se to nelíbilo, ale manželce nic neřekl.

Faktem je, že Tanya v poslední době tráví hodně času se svými přáteli. A nebyla to jen domácí setkání, ale neustálé vycházky. Do sauny nebo do kavárny, a Sašu už to začínalo unavovat. A tak se toho dne rozhodl, že ji bude sledovat do kavárny a zjistí, s kým a jak jeho žena tráví čas. Když tam dorazil, byl velmi potěšen.

Táňa seděla u stolu s nějakým mužem. Dokázal potlačit své emoce, aby hned na místě neudělal scénu, a rozhodl se jít domů. Když se však Táňa vrátila domů, Saša jí nic neřekl. Nebyl připravený na to, aby s ní vedl takový rozhovor. Kromě toho se bál, že ji ztratí, protože ji tolik miloval. O několik dní později mu žena znovu řekla, že jde ven s kamarádkami. Saša ji požádal, aby nikam nechodila, ale zůstala s ním na večeři.

Viděla tě a řekla ti, že nemůže zůstat, protože už se domluvili. O tři hodiny později mu Táňa zavolala, znovu ho viděla a požádala ho, aby se zastavil. Když dorazil, Saša zavolal své ženě a ta ho přemluvila, aby šel nahoru do bytu. Ukázalo se, že se Táňa usilovně připravuje na výročí jejich svatby. Pronajala velmi pěkný byt, prostřela nádherný stůl a pozvala manželovy přátele z jeho rodného města.

Saša se málem rozplakal štěstím. Na jedné straně mu z ramen spadla obrovská tíha. Na druhou stranu to bylo tak příjemné překvapení. Cítil se provinile, že si o své ženě myslel takové věci a viděl ji před sebou. A ona se na něj nejdřív zlobila, ale pak mu slíbila, že s ním bude trávit víc času. Mimochodem, ten chlapík z kavárny byl jen obyčejný toastmaster, který pořádá jejich večery. To je ten příběh.

Related Posts