Mladý pár našel v popelnici dva malé chlapce – a pak je adoptoval!

Vždycky mě zaujme, když si uvědomím, že většina lidí se věnuje svým běžným každodenním záležitostem a nečekaně se jim přihodí úžasné věci. Například můžete potkat svou životní lásku, když obsluhujete v restauraci, nebo můžete najít opuštěné kotě, když si jdete denně zaběhat. Muž jménem Mark Purcell právě vynášel v práci odpadky, když se jeho život navždy změnil. Mark Purcell je šéfkuchařem v Tampa Bay, v metropolitní oblasti Pasco na Floridě. Jednoho dne, když se chystal odejít na noc, zjistil něco šokujícího.

Parcell vynášel odpadky, když si všiml, že z pytlů na odpadky trčí dvě malé hlavy. Muž si nejprve myslel, že se dívá na dvě panenky, ale rychle si uvědomil, že to nejsou hračky, ale dvě živé, dýchající děti. Vše jste pochopili správně. V popelnicích právě seděli dva malí chlapci, kteří byli bratři. Jednomu z chlapců byly asi dva roky a mladšímu sedm měsíců. Jediné, co měli na sobě, byly plenky, a jak se ukázalo, jejich matka se schovávala za rohem. Ne, své děti neopustila. Tohle je ten příběh.

Rodina byla zřejmě bez domova a matka se o své děti již nemohla starat, a tak si myslela, že je může nechat v kostele v naději, že se jich někdo ujme a poskytne jim milující rodinu, a poskytne tak těmto krásným dětem péči, kterou ona nemohla poskytnout. Marco nevěděl, co má dělat, a tak zavolal jedné z kostelních pastorek, Crystal Stewartové, zda by se o děti nemohla s manželem přes noc postarat. Crystal se poradila se svým manželem Ronem a manželé souhlasili, že se o děti postarají.

Jak se ukázalo, viděli malé chlapce s jejich matkou v jídelně. Jednou se dokonce nabídli, že matce pomohou, protože věděli, jak moc se trápí. V rozhovoru Crystal vysvětlila, že chlapci byli špinaví a pokrytí štípanci od hmyzu. Potřebovali hodně koupele a ještě více láskyplné péče. O několik dní později požádala sociální pracovnice a matka chlapců Stewartovy, aby se o děti postarali natrvalo, aby neskončily v systému pěstounské péče. Mladý pár ani neváhal. Děti si již zamilovali. Podívejte se na dojemné video níže.

Related Posts