Jednou, když manžel vyšel na balkon, jsem ho slyšela telefonovat. Olehova řeč mě prostě zasáhla. Vstaly mi vlasy na hlavě.

Alina si okamžitě všimla změny v manželově chování. Byly sotva patrné, ale když s někým žijete více než deset let, všimnete si i takových maličkostí. Začal se zdržovat v práci a zdálo se, že se vyhýbá komunikaci s ní, dokonce ani nenavazoval oční kontakt. To Alinu upozornilo a začala ho sledovat pozorněji. Jednoho dne, když vyšel na balkon, zaslechla, jak telefonuje.

Mužova řeč ženu jednoduše ohromila. Chystal se brzy rozvést, odejít ke své milence a vše právně zařídit tak, aby jeho žena zůstala bez majetku. To ji velmi rozzlobilo, protože si všechno vydělali poctivou společnou prací. Když kupovali byt a auto, zaplatila rovnou polovinu částky. Alina se rozhodla, že člověk schopný takové podlosti si zaslouží potrestat. Kontaktovala svého právníka a začala aktivně pracovat.

Jejímu manželovi trvalo měsíc, než konečně odešel, ale ona to zvládla za týden. Měli jste vidět, jak se Oleg tvářil, když to zjistil! Byl rudý v obličeji! Alina se jen usmívala a nikdy nelitovala toho, co udělala. Mimochodem, Olegova přítelkyně ho opustila, když se ukázalo, že mu nezbylo nic. Myslíte, že si to její manžel zasloužil?

Related Posts