Semjon pět let kradl své ženě peníze, ale nevěděl, že v celém domě jsou nainstalovány kamery. Tohle je konec, který mu jeho žena zařídila.

Lesya ležela v koupelně a z telefonu sledovala, co její manžel právě dělá. Z různých bezpečnostních kamer v různých místnostech Lesya sledovala svého manžela, 36letého Semena, jak po špičkách přechází z jedné místnosti do druhé. Nejprve přistoupil ke dveřím koupelny a přiložil ucho ke dveřím. Když uslyšel zvuk vody, Semen vběhl do ložnice. Lesya se tiše zachichotala při legračním pohledu na dospělého muže, který si hraje na nindžu.

V ložnici Semjon otevřel Olesjinu skříň a z horní police vyndal její krabici, kde si šetřila peníze na nové auto. Semjon vytáhl z krabice jednu bankovku a strčil si ji do kapsy. Ostatní složil a se smutným výrazem je vrátil na své místo. Olesia byla Semenova třetí žena. Předchozím manželkám odkázal štědré dary: od první ženy dostal byt a od druhé auto. Semjon však později všechno prodal a utratil kdoví za co. Semjon se svým přátelům často chlubil svými úspěchy: „Víte, já se nikdy neztratím,“ říkal.

– A ženy mě milují, což znamená, že vždycky dostanu, co chci. Všechno by bylo v pořádku, ale Semen si po pěti letech manželství s Olesjou nikdy neuvědomil, že celý její byt je napěchovaný sledovacími kamerami. Pracovala jako inženýrka kamerového systému. Později Olesja našla úkryt svého manžela. Když ho našla, viděla na kamerách, kam si dává své nálezy. Skutečně tam bylo poměrně hodně peněz. Lesja jen nechápala, k čemu potřebuje tolik peněz, když stále žije ze své ženy. Ano, jak jste si mohli domyslet, Semjon byl mazaný typ, ale Lesja také nebyla žádný hlupák. Jednou u večeře Lesja řekla: „Zayi, chci si tady koupit byt. Co myslíš?“

– Jsem pro. Co je to za byt? – Čtyřpokojový byt v dobré čtvrti. Bude se ti to líbit, ale je tu jedna věc: nemůžu si ten byt v práci zaregistrovat na sebe. Nebude ti vadit, když ho napíšu na tebe? – Ne, samozřejmě že ne. – Potřebuju jen plnou moc. Zítra se sejdu s majiteli.„ – Skvělé,“ řekl Semjon a těšil se na svůj nový objev.

O týden později ležel Semjon na pohovce ve svém novém bytě. Olesja mu řekla, že musí na týden odjet na služební cestu. Semjon samozřejmě jen s radostí dal najevo, že odjíždí na týden pryč. „Studuj,“ chlubil se kamarádům, „asi s ní zůstanu ještě rok, chce si koupit daču. Semen žil tři dny v blahobytu a blahobytu ve svém novém bytě.

Čtvrtý den mu někdo zaklepal na dveře. „Dobrý den,“ řekl neznámý muž, „vy nebudete platit? Mám zaplaceno za tři dny a vy tu bydlíte už čtyři dny. Ukázalo se, že Lesja byt nekoupil, ale pronajal ho na tři dny Semjonovi, mimochodem za své peníze. Rozzuřený Semjon se rozhodl vrátit do svého starého bytu, ale i tady pro něj měl Lesja překvapení: byt byl už dlouho pronajatý novým nájemníkům a po Lesjovi nebylo ani stopy. A tak Semenovi nezbylo nic. „Po tomhle už ženám nevěř. Už nikdy v životě! Nikdy! Protivné, zrádné stvůry. Pět let života v háji.

 

Related Posts