Sergej a Ksenia se setkali na autobusové zastávce. Z jejich “Amora” se vyklubala neznámá stará paní, které se udělalo špatně v tu nejhorší možnou chvíli.

Serhij stál na autobusové zastávce a přemýšlel, když vedle něj zastavila kudrnatá dívka. Zatímco se na ni díval, přistoupila k nim starší žena s vyděšenýma očima. “Prosím, pomozte mi, není mi dobře,” řekla slabým hlasem.

Ksenia rychle přistoupila k neznámé a podpírala ji za loket, zatímco Serhij volal záchranku. Zatímco čekali, stará žena jim vyprávěla o své rodině a děkovala jim za pomoc. “To tě maminka naučila být tak laskavá?” zeptala se Ksenie s nadějí. Ksenia se usmála: “Moje babička vždycky říkala, že dobré věci se člověku vracejí.”

Zanedlouho přijela sanitka a Ksenia se Serhiem doprovodili babičku k autu.

“Děkuji vám, miláčkové. Doufám, že se vám vaše laskavost vrátí v dobrém,” zašeptala, když odjížděla. Serhij se podíval na Ksenii: “Dáme si kávu? Přece jenom to bylo náročné ráno.” Ksenia s úsměvem přikývla, a tak začal jejich příběh. S každým dalším setkáním jejich city sílily. Na ten den na autobusové zastávce vzpomínali jako na nejšťastnější okamžik svého života.

Uplynulo několik měsíců, když se Serhij rozhodl udělat důležitý krok. Při večeři vytáhl malou krabičku a podal ji Ksenii. “Stala ses mým nejdražším člověkem.

Souhlasíš s tím, že se staneš mou ženou?” Ksenia přikývla a šťastně se usmála. O rok později, na jejich svatbě, byla mezi hosty stejná babička. Během večera přišla ke Ksenii a řekla: “Věděla jsem, že jsi něčím výjimečná.

Hodně štěstí, miláčkové.” V tu chvíli Serhij svou ženu objal a řekl: “Mám pocit, že to byl osud.” A jeho babička s úsměvem přikývla: “Možná to tak bylo. Ale jsem ráda, že jsem se stala tvým Amorkem.” Od té doby si Serhij a Ksenija byli stoprocentně jistí, že dobré věci se vracejí. Jejich milostný příběh to názorně potvrzoval.

Related Posts