Mladá matka umlčela všechny cestující v autobuse jednou přesnou větou.

Nedávno jsem byl svědkem zajímavé situace a byl jsem opravdu šokován. Mnoho lidí říká, že mladé matky neumějí vychovávat děti, ale to je lež. Některé z nich jsou v této nelehké práci prostě skvělé.

Jednou jsem jela brzy ráno mikrobusem do práce. Na jedné ze zastávek nastoupila asi šestadvacetiletá dívka s dítětem – vypadalo to na prvňáčka. Bylo tam už jen jedno volné místo.

Bez výčitek svědomí si sedla na sedadlo a vzala dítěti batoh. Chlapec, její syn, stál vedle ní. Netrvalo dlouho a lidé v mikrobusu si začali šeptat.

A jedna z nejodvážnějších, starší žena, asi pětasedmdesátiletá, se obrátila k matce: “No, matky už odjely, ona tam sedí, sedí a chudák dítě stojí celou cestu na nohou. Teď jsi nešťastná, že stojí, a pak mi řekneš, proč se nevzdá místa.

Vychovávám opravdového muže, musí být silný a respektovat ženy už od tohoto věku, takže ne! Chci ho tak vychovat. Nebo jsi proti tomu? Kdo by si pomyslel, že taková poznámka všechny najednou umlčí? Vskutku, maminka má pravdu. Protože vychovává chlapce, musí se tomu všemu učit už od útlého věku. Co si o tom myslíte vy?

Related Posts