Na pláži šel kolem můj oblíbený zpěvák a já jsem se k němu přiblížila, ale při těch slovech jsem se začervenala studem.

Ten den na pláži si budu navždy pamatovat. Slunce jasně svítilo, voda se třpytila a já jsem ležel na písku a užíval si ten okamžik. Kromě mě byl na pláži i slavný zpěvák, o kterém si všichni šeptali. A tak, když prošel kolem mě, nemohla jsem si pomoct a byla jsem nadšená.

Pak se ale ukázalo, že jsem si ho spletla s jiným klukem. Mám tě moc ráda, tvoje hudba je úžasná,” vykřikla jsem, když se ke mně přiblížil. Ale jak se ukázalo, nebyl to on. Můj budoucí manžel se na mě s úsměvem podíval, uvědomil si můj omyl a rozhodl se udělat vtip.

– “Ach, děkuji vám! Ale asi sis mě s někým spletla,” řekl se smíchem. Zrudla jsem rozpaky, ale on můj stud rychle rozptýlil, když pokračoval v rozhovoru. Já jsem Robert,” představil se a podal mi ruku.

“Anna,” odpověděla jsem a podala mu ruku na oplátku. Začali jsme se bavit o hudbě, plážích a všelijakých zábavných věcech. Zpočátku jsem se cítila trochu trapně, ale jeho bezstarostná povaha a humor mi pomohly uvolnit se. “Co kdybychom dnes večer zašli na skleničku?” navrhl.

“To zní dobře!” souhlasila jsem. Ten večer jsme se skvěle bavili v místním baru u moře.

S každým novým slovem, s každým smíchem mezi námi přeskočila jiskra. Byl zajímavý, inteligentní a neuvěřitelně zábavný. Naše konverzace plynula snadno, jako bychom se znali už léta.

Toto náhodné setkání na pláži bylo začátkem něčeho úžasného. Po nějaké době jsme spolu začali chodit a každý den s ním byl plný radosti a zábavy. A teď, když si na ten den vzpomenu, chápu, jakými legračními zvraty nás může život dovést k neuvěřitelným příležitostem a samozřejmě k lásce.

 

Related Posts