Manžel mi řekl, že zaplatí celou večeři. A druhý den jsem dostala šek se všemi výdaji.

S Alexejem jsem se seznámil, když jsme oba přišli do kavárny na oběd. Pracovali jsme každý pro jinou firmu, ale obědvali jsme na stejném místě. Párkrát jsme se tak setkali, pak jsme se poznali a začali spolu blíže komunikovat.

Pracoval jsem blíž ke kavárně, takže jsem často přišel první, objednal si a začal jíst; Oleksij přišel po mně, objednal si a sedl si vedle mě. A jednou jsme přišli spolu, objednali si společně a já začal vytahovat peněženku, abych zaplatil za sebe. Oleksij řekl, že všechno zaplatí sám, protože je chlap a je to tak správné. Znovu jsem vytáhl peníze, protože jsem nechtěl, aby za mě jídlo platil někdo cizí.

Ale Oleksij stále říkal, že to zaplatí. Pomyslel jsem si, že 100 hřiven není tak velká částka, a uklidnil jsem se. A v neděli mě Alexej pozval na procházku, večer posedět do kavárny, zajít do pizzerie a objednat si pizzu. Večer jsme strávili dobře: nejprve jsme si dali kávu, prošli se v parku a pak jsme šli do pizzerie a objednali si pizzu.

Celý večer jsem chtěla všechno platit sama, ale Alexej řekl, že všechno zaplatí sám, protože je chlap, a pak to nějak vyřešíme.

Večer se vydařil, dobře jsme se bavili.

A druhý den ráno jsem dostal od Alexeje zprávu; byly v ní podrobně popsány všechny výdaje a číslo karty, kam mám peníze převést. Byla jsem překvapená a naštvaná zároveň. Peníze jsem Alexejovi převedl, ale do kavárny na oběd jsem už nešel.

Během polední pauzy mi sám zavolal a zeptal se, jestli mě urazilo, co napsal o penězích. Pokud ano, požádal mě, abych se neurážel, protože jsem prošel testem.

Odpověděl jsem mu však, že on ji nesložil. Pak mi Oleksij řekl, abych mu vrátil 100 hřiven, které mi zaplatil za oběd. Když jsem přišel domů, všechno jsem řekl mámě a tátovi. Dlouho se smáli a pak máma řekla, že je dobře, že mi nedal květiny, protože bych za ně musela vrátit peníze.

 

Related Posts