Pavla šokovalo, když v koupelně našel pozitivní těhotenský test. Byl v sedmém nebi, myslel si, že se stane otcem, ale nebylo tomu tak.

Pavlo byl ohromen, když v koupelně našel pozitivní těhotenský test.

Byl nadšený. Ještě téhož večera, jakmile se vrátil z práce, přivítal svou ženu Aňu u dveří s obrovskou kyticí růží. Její překvapený pohled a široký úsměv byly k nezaplacení. “To je ale milé překvapení, miláčku!” vykřikla Anya a objala ho. Pavlo jí řekl, aby se posadila, a podal jí šálek voňavého čaje. “Aňo, dnes ráno jsem v koupelně našel těhotenský test…

Se dvěma proužky,” řekl a jen stěží ovládal své emoce. Ania ztuhla, ale pak se nervózně zasmála.

– “Bože, Pavlo, ale to není můj test. Včera si ho udělala moje sestra Ira, když u nás byla na návštěvě,” vysvětlila. Pavlova tvář ztratila nadšený lesk. “Aha, chápu…” řekl a cítil, jak mu zklamáním klesá srdce. “Zlato, jsem stejný jako ty, chci mít děti. Můžeme to zkusit, až budeme připraveni. Ale to se stane později. Anya vzala jeho ruku do své a pevně ji stiskla. “Rozumím,” řekl Paul velmi jemně, “rozumím,” řekl. Podíval se na kytici růží a byl zklamaný,Napětí, které se vytrácelo, vystřídal klid.

Připomínalo jim to, že spolu prožili nádherný život, i když jeho plody nebyly vždy předvídatelné. “Anyo, jsem s tebou tak šťastný,” zašeptal Paul a přitiskl ji k sobě. “Já taky, miláčku. A až přijde čas, založíme si vlastní malou rodinu,” dodala Anya a vřele a pevně ho objala.

Oba věděli, že jejich budoucnost je plná příslibů, a tahle malá příhoda jen potvrdila jejich připravenost stát se rodiči, až přijde čas. A i když to nebylo teď, oba byli plní naděje a vzrušení z toho, co je čeká.

Related Posts