Nataša doufala, že manželova touha po druhém dítěti může jejich manželství zachránit. Natašina matka však měla jiný názor.

Nataša se rozzářila radostí, když objala svou matku Innu. Dcera se nadšeně svěřila, že Kosťa chce druhé dítě. Matčin zachmuřený pohled však hovořil jasně. Pro Natašu tato zpráva znamenala, že Kosťa je odhodlán jejich napjaté manželství napravit. A přesto zmatky z minulosti zastínily Inniny myšlenky.

Kosťova nevěra uvrhla Natašu do víru citového chaosu, který často doprovázela zášť a pláč. Navzdory zlomenému srdci lpěla Natalia na svém manželství. Měnila svou image, snažila se stát ideální manželkou a doufala, že Kosťa ocení to, co by mohla ztratit.

Zdálo se, že i Kosťa se změnil, pomáhal v domácnosti, hrál si s jejich synem a projevoval lítost nad svými minulými aférami. Natálie byla plná naděje. Kosťova laskavost se však brzy vytratila a on se vrátil ke svému dřívějšímu cynickému já. Natašino trápení přetrvávalo: neustále se bála Kosťova odchodu.

A pak se objevila vyhlídka na druhé dítě. Inna to vnímala jako Kosťovu strategii, jak Natašu ještě více připoutat k chaotické domácnosti a zakrýt její obavy rodičovskými povinnostmi. Inna navrhla, aby Natálie s dítětem počkala a odhadla Kosťovu reakci.

Večer, když slyšel Natašino váhání, projevil Kosťa své skutečné opovržení a netrpělivost. Skutečnost zasáhla Natašu a vedla ji ke konečnému rozhodnutí rozvést se. Následný rozchod měl daleko k přátelskému: Kosťovy neustálé pokusy Natašu trápit pokračovaly. Nakonec Inna seznámila Natašu se synem své přítelkyně.

Jejich nově navázané přátelství se o rok později změnilo v manželství. Zoufalý Kosťa se jednou pokusil narušit Natašin klid, ale byl přísně odmítnut. Nataša nadobro odešla a nechala Kosťu bojovat s životem, který nyní vedl – důsledkem nedoceněné lásky a ztracené rodiny.

 

Related Posts