“Je to muž? Vždyť umí jen vařit a mýt nádobí! I já vydělávám víc než on!” smála se Natalia svému muži, když seděla u stolu před svými příbuznými. Slavko vyšel z kuchyně s čerstvě upečeným koláčem v ruce a všechno slyšel.

– “Je to muž? Umí jen vařit a mýt nádobí! I já vydělávám víc než on!” Natalia se vysmívala manželovi, když seděla u stolu před svými příbuznými. V tu chvíli vyšel z kuchyně Slavko s čerstvě upečeným koláčem v ruce a všechno slyšel. V tu chvíli se rozhodl, že Natalii ukáže, kdo je tu pánem domu. Ráno, když hosté odešli, začal svůj plán uskutečňovat. Natálie šla do práce a on zavolal svému starému příteli, který vlastnil stavební firmu. Slavko vždycky chtěl být architektem a teď bylo na čase dokázat sobě i Natalii, že má na víc.

– “Natalie, mám práci,” řekl jí, když se vrátila domů, “budu pracovat s Oleksiem, stavět domy. Natálie byla ohromená, ale zároveň viditelně nadšená.

Dny se změnily v týdny, týdny v měsíce. Slavko byl ze své nové práce nadšený a každý večer podával Natalii zprávu o svém dni. Věděl, že jeho nový život dělá jeho ženě opravdu radost. Jednoho večera, když se vracel domů, přinesl Natalii kytici růží. Když otevřel dveře, uviděl svou ženu stát v kuchyni s upečeným dortem, stejně jako v den, kdy to všechno začalo,

– “Jsem hrdý na to, čím ses stal, Slavko. Slavko ji políbil na čelo a řekl: “Dokázali jsme to společně. Uvědomil jsem si, že mohu být dobrým manželem a úspěšným profesionálem. A to všechno díky tobě.

Objali se a uvědomili si, že dostali důležitou životní lekci. Díky této zkoušce se jejich vztah jen upevnil a každý z nich si začal vážit přínosu toho druhého pro jejich společnou budoucnost. A tak se Slavko a Natalia i přes počáteční potíže a nedorozumění posunuli na novou úroveň vzájemné úcty a podpory, která se stala základem jejich štěstí, jež trvá dodnes.

 

Related Posts