Jednou přinesli dvě děti. Jedno z nich porodilo holčičku, druhé porodilo o hodinu později chlapečka. Později se ukázalo, že jsou to sestry.

Oksana a Dmitrij jsou manželé již pět let. Nejprve plánovali žít jen pro sebe, pak mysleli na děti. Dmitrij pracoval ve stavebnictví a Oksana byla porodní asistentkou v pólo klubu. Když uplynulo šest let, začala přemýšlet, proč nemají děti.

Rozhodla se, že se nechá vyšetřit, aniž by o tom řekla manželovi. Výsledky ji rozrušily. Ukázalo se, že nemůže mít děti. Večer to okamžitě řekla manželovi. Přece by neměl trpět s ní. Dmitrij naopak řekl, že svou ženu neopustí.

Takže další rozhovory na toto téma už nebudou. Oksana tu zprávu těžce nesla. Představte si: vybrala si povolání, které pomáhá dětem na svět, a sama rodit nemůže.

Postupem času bolest přešla a zůstala v ní prázdnota a pochopení, že dříve nebo později ji Dmitrij opustí. Jednoho dne přivedli dvě ženy. Jedna z nich rodila holčičku, druhá porodila o hodinu později chlapce. Později se ukázalo, že jsou to sestry. Jejich rodiče nevěděli, že se stali prarodiči. Druhý den obě dívky napsaly odmítnutí. To se v útulku ještě nikdy nestalo. Po odmítnutí však dívky z centra pro sexuální práci utekly.

Doma Oksana řekla manželovi o dvou odmítnutých dětech a o tom, že je to jejich jediná šance mít děti. Dmitrij okamžitě souhlasil: syn a dcera, dobře. Vyřízení všech papírů trvalo měsíc. A teď se muž setkává se svou šťastnou ženou v polo domě se dvěma dětmi. Všichni jeho přátelé se domnívali, že dvojčata porodila Oksana: byla jí tak podobná.

 

Related Posts