Když mě manžel opustil s dítětem v náručí, můj život se ocitl v chaosu. Ale pak jsem potkala Olega a všechno se změnilo.

Můj první manžel mě i naše dítě opustil s tím, že si našel někoho lepšího. Ocitla jsem se v tíživé finanční situaci, a tak jsem zřídkakdy ochutnala takový “luxus”, jako je maso, čerstvá zelenina mimo sezónu a obecně kvalitní potraviny, a upřednostňovala potřeby své dcery před svými. Žonglovala jsem s půjčkou na dvoupokojový byt, svou prací a brigádou, ale i tak jsem sotva vycházela s penězi.

Můj bývalý se vyhýbal placení výživného, což situaci ještě zhoršovalo. Jednoho dne jsem tedy potkala Olega a byla to ta nejlepší věc, která se mi v posledních letech života přihodila.

Na druhém rande s Olegem se mě během cesty do supermarketu zeptal, jestli něco nepotřebuju. Napůl žertem a napůl vážně jsem ho požádala o nějaké maso… Opravdu jsem ho chtěla. Olehova reakce byla nečekaná:

“Uděláme to takhle: vyber si, co chceš, a já to zaplatím. A tak mi zaplatil dvě tašky jídla (i když jsem si vybrala jen maso a zbytek přidal on) a odnesl mi je do bytu. Byl to prostý čin, ale pro mě hodně znamenal. Oleg projevil péči a pozornost, kterou jsem už dlouho necítila. Pro mě to nebylo o nenápadných dárcích a pomíjivých romantických vztazích, ale upřímnou péči a podporu. Oleg mě nikdy nezasypával květinami a drahými dary, ale i po svatbě byla jeho láska ke mně a k mému synovi, stejně jako jeho spolehlivost, k nezaplacení.

Přes všechny těžkosti, kterým jsem čelila, jsem nikdy nelitovala, že jsem si vybrala právě Olega. Jeho stálá láska a podpora se pro mě staly tím nejcennějším darem, který mi vytváří ochranu před všemi životními problémy.

 

Related Posts