Alice byla zoufalá, když jí Andrej navrhl falešnou svatbu. Souhlasila, ale nepředvídala, jaké to bude mít následky.

– Vypadni, ty nevděčnice!” křičel na ni otec, když Alisa vyběhla z domu. Bylo to už osm let, co přišla o matku. Alisa právě dokončila poslední ročník lékařské fakulty s červeným diplomem.

Chtěla jít v matčiných lékařských stopách, ale otec ji překvapil tím, že jí zařídil nečekané zasnoubení se synem svého přítele. S rozporuplnými pocity, ale odhodlaná jít za svým lékařským snem, se Alisa přestěhovala na studentskou kolej a přijala práci servírky v kavárně na částečný úvazek.

Jednoho večera ji zaujal elegantně oblečený muž: jeho sofistikované oblečení se zdálo být ve skromné kavárně nemístné.

Později, když odcházela z koleje, narazila na stejného muže, který se jí představil jako Andrej, její budoucí snoubenec. Andrej měl návrh: potřeboval předstírat svatbu, aby zmařil otcovy pokusy o kontrolu nad jeho podnikáním. Výměnou za to by Alise poskytl finanční podporu, ubytování a neomezenou svobodu. Překvapená Alisa požádala o čas na rozmyšlenou, což Andrij respektoval a předal jí svou vizitku, aby ho kontaktovala, jakmile se rozhodne.

Alice nakonec souhlasila. Konala se skromná svatba, které se zúčastnili pouze jejich rodiče. Během obřadního polibku však mezi nimi nečekaně přeskočila jiskra.

Alisa se vyznala ze své náklonnosti k Andrejovi, který ji s radostí opětoval. To, co začalo jako přetvářka, přerostlo ve skutečnou náklonnost, když si nečekaným způsobem vyjádřili lásku.

 

Related Posts