Angela si zoufala, když jí její bývalý manžel a jeho právník vyhrožovali žalobou. Toho večera však Angela našla důstojného spojence.

Uprostřed rušného svátečního období Angela cítila, že se nad ní vznáší smutek. Slavnosti za oknem se zdály být v příkrém kontrastu s ruchem uvnitř jejího domu. Kdysi radostné přípravy na nový rok se změnily v bolest srdce, když čelila realitě svého neustále se rozpadajícího manželství. Myšlenky na blahobyt syna Andrije a hledání práce jí zatemňovaly mysl. Z myšlenek ji vytrhl nečekaný zvonek u dveří. K jejímu překvapení stál ve dveřích Igor, její nyní již bývalý manžel.

Igor jí okamžitě zlomyslně prozradil svůj plán prodat jejich byt a auto. Ačkoli bylo auto registrováno na Angelino jméno, Igor tvrdil, že bylo koupeno za jeho peníze, takže si nárokoval vlastnictví.

Při konfrontaci se Angela rozplakala, když vzpomínala na jejich sedmiletou cestu – od založení společného podniku až po koupi pohodlného domu. A to vše je nyní ohroženo kvůli Igorově nové lásce Galině.

Krátce poté Angela přijala další nečekanou návštěvu – právníka, kterého Igor poslal, aby dokončil prodej jeho majetku. Angela v panice kontaktuje svou přítelkyni Irinu, aby jí poskytla právní radu. Irina jí doporučila svého bratra Andreje, který byl zkušeným právníkem.

Jeho úsilí se vyplatilo, protože soud uznal její přínos a přiznal jí spravedlivý podíl na majetku. Angela a Andrij objevili lásku uprostřed trosek jejího minulého manželství; jasný paprsek naděje prorazil sklíčenost, která ji kdysi hrozila pohltit. O několik měsíců později, když Angela čekala s Andrejem dítě, se Igor marně pokusil o usmíření, aby byl konfrontován s krutou realitou Angelina nově nalezeného štěstí. Navzdory citovým zmatkům a soudním procesům z toho Angela vyšla silnější: její život se propletl s Andreyovým, což je svědectví o nečekaných začátcích a příslib lepší budoucnosti.

 

Related Posts