Když Oleksandr vyhodil svou ženu a dceru z domu, přestěhovaly se do zděděného domu jeho ženy ve vesnici. Tam se jejich život dramaticky změnil

Nataša byla za Alexandra šťastně provdaná osm let. Narodila se jim dcera Evženie, kterou Alexandr doslova zbožňoval. Jejich život se změnil, když Alexandr potkal svého dávného kamaráda ze školy Sergeje, který byl samozřejmě bohatší. Sergej nabídl Alexandrovi lukrativní práci, kterou ochotně přijal. Jeho život se dramaticky změnil. Peníze proudily, ale Oleksandr stále chyběl.

Natalii vadily jeho pozdní obchodní schůzky a schůzky s jinými ženami v práci. Když o tom jednou Natalia svému muži řekla, smetl to ze stolu: “Práce je práce. Co je špatného na tom, že nemáš dost peněz? Jednou večer Oleksandr přivedl Angelu domů a oznámil jí, že se s Natashou rozvádí a bere si ji. Vyhodil Natálii a jejich dceru z domu, byt a auto si nechal.

Natalia se přestěhovala do zděděného domu ve vesnici a zpočátku žila v polorozpadlém domě a přežívala s dcerou z úspor. Natalia postupně vybudovala malou domácnost. Nové auto vyměnila za lepší dům a pick-up od souseda. Nakonec se její farma rozrostla natolik, že si mohla najmout pomocníky a zaregistrovat ji jako oficiální firmu a její dcera se objevila na logu maminčiny značky.

Oleksandr mezitím přišel o práci i o manželku. Když se dozvěděl o Natašině vzkvétajícím podnikání, přišel ji jednoho dne navštívit. Nataša, nyní již sebevědomá majitelka firmy, mu dala jasně najevo, že ho nepotřebuje a nechce, aby se do jejího života vrátil. Alexander odešel a uvědomil si, že víc ztratil, než získal. Nataša se stala silnější a nezávislejší a pro zrádce v jejím životě nebylo místo.

Related Posts