Šla do bytu koliesnhe vyzvednout jeho věci, když náhle jeho nová láska vyskočila mě do kuchyně, říkají, že existuje vážný rozhovor

Přátelé mi často říkali, že na mě žárlí. „Co chceš?“ Žijete ve svém potěšení. S takovým mužem jiným způsobem a nemůže … štěstí, Marinka, oh, štěstí! Nikdo mě doopravdy neviděl žít. A několik let jsem nežil v čokoládě, abych to řekl mírně, byl jsem ženatý s Andrewem. V práci jsme se potkali s Andrejem. Naše společnosti pak dojednaly schůzku, potkali jsme se a okamžitě jsem ho fascinovala jeho charismatem. Nebo lže. Oba jsme byli asi 30. V tomto případě jsme neváhali, abychom se vyhnuli otázkám typu: „No, kdy? „Kdy jsou vnoučata?“ Pokud mě před svatbou Andrew často hýčká dary a komplimenty, pak se zastavili.

Zpočátku bylo všechno nenoogano: Řídil jsem auto, často jsem pro svého manžela uspořádal romantickou večeři a pak si začal všímat, že při těchto večeřích nereagoval podle očekávání. Andrew ukázal svou pravou tvář, a to je skutečná tvář – lakotu v těle. Proč jíte takovou rybu? Na trhu je 100500 krát levnější ryby lze nalézt. Nebo můj favorit: „Milý, jsi tak krásná, mladá, dobře upravená… opravdu potřebuješ tyto procedury pro půl království?! Naštěstí jsem si vydělala téměř na stejné úrovni s Andrewem, takže moje rozmary byly utraceny samy. Hlavní věc je, že Andrew vždy koupil všechny nejdražší před příchodem přátel nebo příbuzných.

On sám vydělal hodně peněz, takže úspory nebyly nic, a předtím, než přátelé chtěli ukázat své životy v baratomu. Obecně, když můj manžel řekl, že si vzal jiný, byl jsem rozrušený, jako by bez něj, ale shromáždil a šel do jeho bytu, který jsme si pronajímali po dlouhou dobu. Jednoho dne, když jsem si šla pro své věci, které zůstaly v kolonii, jsem byla povolána do kuchyně jeho novou kokhanou: – Marina, on ani nedovolí jít na manikúru. Je nemožné s ním žít… jak jste s ním žili tak dlouho? „Byl jsem v bezpečí, zlato. Ta nová netrvala dlouho. Byla to krásná dívka, ale s Andrewem netrvala déle než rok. Chudák žena si nevydělávala sama… dokážu si představit, jak sladce musela.

 

Related Posts