Kvůli výkřikům své dcery žena neslyšela, že jsem vstoupil do místnosti. A pak jsem uviděl hrozný obrázek

Vadim a Elena se nepodařilo porodit dítě, 7 let spolu, mnoho vyšetření a dvakrát neúspěšné Eco. Elena se nijak zvlášť netrápila, nápad s dítětem patřil jejímu manželovi. Jednoho dne Vadim náhodou šel na místo charitativního fondu, byly dotazníky dětí, které hledaly rodiče. V duši jedné dívky, jak říkají, láska na první pohled. Legrační, blond, zelené oči jako smaragdy. Pravé oči plivnutí, ale pravděpodobně z toho ještě sladší. Elenino přesvědčení trvalo dlouhý měsíc.

Když jsem viděl, jak moje dcera a Vadim zmizeli. Sonny bylo pět let. A ona-oči popraskaly, úsměv na uši. Zavolali jí a ona šla k nim a urazila se. Noha je o jednu kratší než druhá. Lena okamžitě odmítla: Nepotřebovala mrzáka a všechno. Vadim slíbil své manželce, že utáhne šrouby, o které se myslelo, že se zamilují. Dokumenty byly shromážděny, Sonya byl vzat. Byl jsem překvapen tím, co se objevilo,

děti jsou obvykle zamčené v sirotčinci a ona je stále dobré dítě, oči se usmívaly, i když jí chybí. Asi tři měsíce, pravděpodobně, uplynuly, si začaly všímat: Sonya smutné procházky. Celou dobu mlčet. Jednou se vrátil z práce dříve, chtěl, aby jeho dívky vybudovat kavárnu. Kvůli pláči jeho dcery ho jeho žena neslyšela přicházet. Vchází dovnitř a dcera v rohu bodla a žena se k němu otočila zády, křičela a v obličeji plavaly pantofle. Přiběhne k ní, vytáhne na ně hůl a svou ženu.

V šoku jsem nečekala. Vzala svou dceru do pokoje a uklidnila ji. Ukázalo se, že Lena stojí, ruce po stranách. A tak jí ruce do vchodu a házely je spolu s pantoflemi. Mám věci z okna. Byl vinen tím, že čekal od své ženy víc, než mohla dát. Jsou to dva roky, co se rozvedli. Lena žije sama, jsou spolu se Sonyou. Sonya je prvňáček, miluje tátu a nechybí mu matčina láska.

Related Posts