Na testu jsem viděl dva pruhy a upadl jsem do mdlob. Je to nemožné, protože můj manžel je neplodný a já ho rozhodně nepodvedla.

S manželem jsme byli manželé pět let a rozhodli jsme se, že je čas mít děti. Měli jsme všechny podmínky pro to, abychom dítě uživili, a byli jsme na to psychicky připraveni, takže jsme o svém rozhodnutí nepochybovali. Ale nedařilo se a po mnoha neúspěšných pokusech jsme šli k lékařům. Testy ukázaly, že jsem naprosto zdravá a mohu dítě donosit.

Pak přišel čas zkontrolovat manželův zdravotní stav. Už to nebylo hladké. Likar zavolal Antona do kanceláře, aby s ním probral výsledky. Když Anton vyšel z místnosti, nebyl ve své kůži a mně došlo, že dostal špatné zprávy. Snažila jsem se ho utěšit. Uplynulo několik měsíců a my jsme se rozhodli adoptovat dítě ze sirotčince. Vybrali jsme si modrookou holčičku.

Vypadala jako anděl. Táně bylo osm měsíců, když jsem se necítila dobře a také mi chyběl cyklus, tak jsem si pro jistotu udělala test. A ten ukázal, že jsem těhotná! Velmi jsem se bála to říct manželovi, protože by mě mohl podezřívat z nevěry. Samozřejmě jsem ho nepodváděla. Musela jsem se vzpamatovat a manžela přesvědčit, aby podstoupil další vyšetření. Ukázalo se, že původní diagnóza byla chybná. Muž mohl mít děti, jen to bylo nepravděpodobné. Tak jsme se dočkali úžasného syna.

Related Posts